KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12532072
nr 1253 2072
Oidentifierad konstnär. Satyr, 1600-tal. Olja på duk, 114x93
Kondition: lagad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:37:14
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
4.000 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr